Kontakt

Adresse

Olavsfestdagene i Trondheim

Munkegata 2
7013 Trondheim
Telefon

Telefon

(+47) 73 84 14 50
Send melding

Melding

Skriv en melding til oss, så tar vi kontakt.
Kontaktskjema
reCAPTCHA

Presse og akkreditering :

Som presse kan du søke om akkreditering til Olavsfest. Lenke til akkrediteringsskjema kommer nærmere festivalen.

Pressekontakt : Vegard Enlid
vegard.enlid@olavsfest.no // (+47) 951 98 728

Ansatte

Direktør :Petter Myhr
petter.myhr@olavsfest.no
(+47) 480 49 176

Arrangementssjef og NK: Joakim Weibull
joakim.weibull@olavsfest.no
(+47) 412 88 411

Økonomi- og administrasjonssjef: Sigrid Sørflakne
sigrid.sorflakne@olavsfest.no
(+47) 957 76 310

Kommunikasjonsansvarlig: Vegard Enlid
vegard.enlid@olavsfest.no
(+47) 951 98 728

Førstesekretær: Marit Guttormsen
marit.guttormsen@olavsfest.no
(+47) 917 50 911

Sponsor, billett og marked: Ida Kvithammer
ida.kvithammer@olavsfest.no
(+47) 944 25 246

Bookingansvarlig barn/familie:
Liv Inger Grefstad
liv-inger.grefstad@olavsfest.no
(+47 922 59 896)

Bookingansvarlig klassisk program: Øyvind Gimse
oyvind.gimse@olavsfest.no
(+47) 915 44 509

Frivilligkoordinator: Christina Ludvigsen
frivillig@olavsfest.no // (+47) 995 48 130

Prosjektleder Olavsmarkedet : Sølvi Rotås Stokkeland
solvi.stokkeland@olavsfest.no // (+47) 975 26 532

Produsent Olavsmarkedet: Ola Rønning
ola.ronning@olavsfest.no // (+47) 977 29 343

Styret

Leder : Arild Kalkvik, direktør Trondheim Kino

arild@trondheimkino.no // 
(+47) 917 84 801 

NESTLEDER: Kristin Jørstad (NTNU)

Ragnhild Jepsen, domprost
Steinar Larsen, daglig leder for Trondheimsolistene
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Sofie Rosten Løvdahl , representant Trondheim Kommune