Kontakt

Adresse

Olavsfestdagene i Trondheim

Munkegata 2
7013 Trondheim
Send melding

Melding

Skriv en melding til oss, så tar vi kontakt.
Kontaktskjema
reCAPTCHA

Ansatte

Direktør: Steinar Larsen
steinar.larsen@olavsfest.no
(+47) 908 34 665

Arrangement- og markedssjef og NK: Joakim Weibull
joakim.weibull@olavsfest.no
(+47) 412 88 411

Økonomi- og administrasjonssjef: Sigrid Sørflakne
sigrid.sorflakne@olavsfest.no
(+47) 957 76 310

Kommunikasjonsansvarlig: Vegard Enlid
vegard@olavsfest.no
(+47) 951 98 728
Søk om presseakkreditering her

Bookingansvarlig barn/familie:
Liv Inger Grefstad
liv-inger.grefstad@olavsfest.no
(+47 922 59 896)

Produsent, Olavsmarked: Ole Magnus Hestad
olemagnus@olavsfest.no
(+47) 452 20 873

Festivalkoordinator: Kine Lovise Selven
kine@olavsfest.no
(+47) 415 27 697

Styret

LEDER : Arild Kalkvik, direktør Trondheim Kino

arild@trondheimkino.no / (+47) 917 84 801 

NESTLEDER: Kristin Jørstad, NTNU

Kristin Moen Saxegaard, domprost
Harald Stanghelle, journalist og redaktør
Knut Arild Hareide, sjøfartsdirektør i Sjøfartsdirektoratet
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Sara Shafighi, representant Trondheim Kommune

- KUNST OG KULTUR SOM GJØR VÅR FORESTILLINGSVERDEN STØRRE.