Kontakt

Adresse

Olavsfestdagene i Trondheim

Munkegata 2
7013 Trondheim
Telefon

Telefon

(+47) 73 84 14 50
Send melding

Melding

Skriv en melding til oss, så tar vi kontakt.
Kontaktskjema
reCAPTCHA

Presse og akkreditering :

Som presse, fotograf eller arrangør av relatert festivalvirksomhet kan du søke om akkreditering for inngang og pressepass til Olavsfest. Husk at du må legge med bilde for å få godkjent søknad!

Søk om akkreditering for inngang og pressepass her

Pressekontakt : Vegard Enlid
vegard.enlid@olavsfest.no // (+47) 951 98 728

Ansatte

Direktør :Petter Myhr
petter.myhr@olavsfest.no
(+47) 480 49 176

Arrangementssjef og NK: Joakim Weibull
joakim.weibull@olavsfest.no
(+47) 412 88 411

Økonomi- og administrasjonssjef: Sigrid Sørflakne
sigrid.sorflakne@olavsfest.no
(+47) 957 76 310

Kommunikasjonsansvarlig: Vegard Enlid
vegard.enlid@olavsfest.no
(+47) 951 98 728

Produsent og booking: Stian Aagaard
stian.aagaard@olavsfest.no
(+47) 926 88 588

Førstesekretær: Marit Guttormsen
marit.guttormsen@olavsfest.no
(+47) 917 50 911

Sponsor, billett og marked: Ida Kvithammer
ida.kvithammer@olavsfest.no
(+47) 944 25 246

Bookingansvarlig klassisk program: Øyvind Gimse
oyvind.gimse@olavsfest.no
(+47) 915 44 509

Bookingansvarlig barn/familie: Liv Inger Grefstad
liv.inger.grefstad@olavsfest.no
(+47 922 59 896)

Frivilligkoordinator: Christina Ludvigsen
frivillig@olavsfest.no // (+47) 995 48 130

Prosjektleder Olavsmarked : Ola Rønning
ola.ronning@olavsfest.no // (+47) 977 29 343

Ansvarlig for bodselgere: Ane Nordvik Hasselberg
anenordvikhasselberg@gmail.com/(+47) 992 48 503

Styret

Leder : Arild Kalkvik, direktør Trondheim Kino

arild@trondheimkino.no // 
(+47) 917 84 801 

NESTLEDER: Kristin Jørstad (NTNU)

Ragnhild Jepsen, domprost
Steinar Larsen, daglig leder for Trondheimsolistene
Knut Arild Hareide, stortingsrepresentant KrF
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Valborg Sund, representant Trondheim Kommune