Contact

Adresse

Olavsfestdagene i Trondheim

Munkegata 2
7013 Trondheim
Telefon

Telefon

(+47) 73 84 14 50
Send melding

Melding

Skriv en melding til oss, så tar vi kontakt.
Kontaktskjema

Presse og akkreditering :

Som presse, fotograf eller arrangør av relatert festivalvirksomhet kan du søke om akkreditering for inngang og pressepass til Olavsfest. Husk at du må legge med bilde for å få godkjent søknad!

Søk om akkreditering for inngang og pressepass her

Pressekontakt : Vegard Enlid

vegard.enlid@olavsfestdagene.no // (+47) 951 98 728

Ansatte

Direktør : Petter Myhr

petter.myhr@olavsfestdagene.no // (+47) 480 49 176

Arrangementssjef og NK: Joakim Weibull

joakim.weibull@olavsfestdagene.no // (+47) 412 88 411

Økonomi- og administrasjonssjef: Sigrid Sørflakne

sigrid.sorflakne@olavsfestdagene.no // (+47) 957 76 310

Førstesekretær: Marit Guttormsen

marit.guttormsen@olavsfestdagene.no // (+47) 917 50 911

Sponsor, billett og marked: Ida Kvithammer

ida.kvithammer@olavsfestdagene.no // (+47) 944 25 246

Kommunikasjonsansvarlig: Vegard Enlid

vegard.enlid@olavsfestdagene.no // (+47) 951 98 728

Produsent og booking: Stian Aagaard

stian.aagaard@olavsfestdagene.no //(+47) 926 88 588

Bookingansvarlig klassisk program: Øyvind Gimse

oyvind.gimse@olavsfestdagene.no // (+47) 915 44 509

Bookingansvarlig barn/familie: Liv Inger Grefstad

liv.inger.grefstad@olavsfestdagene.no // (+47 922 59 896)

Frivilligkoordinator: Christina Ludvigsen

frivillig@olavsfestdagene.no // (+47) 995 48 130

Prosjektleder Olavsmarked : Ola Rønning

ola.ronning@olavsfestdagene.no // (+47) 977 29 343

Styret

Leder : Arild Kalkvik

arild@trondheimkino.no //
(+47) 917 84 801

NESTLEDER: Valborg Sund (Trondheim Kommune)

Ragnhild Jepsen, domprost
Steinar Larsen, daglig leder for Trondheimsolistene
Vigdis Moe Skarstein, rådgiver ved Södertörn University
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Kjartan Bergslid, sokneprest i Levanger

en_USEN
nb_NONO en_USEN