Contact

Adresse

Olavsfestdagene i Trondheim

Munkegata 2
7013 Trondheim
Phone

Phone

(+47) 73 84 14 50
Send melding

Message

Send us a message, and we will get in touch with you.
Kontaktskjema
reCAPTCHA

Festival staff

Director :Petter Myhr
petter.myhr@olavsfest.no
(+47) 480 49 176

Head of events: Joakim Weibull
joakim.weibull@olavsfest.no
(+47) 412 88 411

Head of economy and administration: Sigrid Sørflakne
sigrid.sorflakne@olavsfest.no
(+47) 957 76 310

Head of communications: Vegard Enlid
vegard.enlid@olavsfest.no

First secretary: Marit Guttormsen
marit.guttormsen@olavsfest.no
(+47) 917 50 911

Sponsor, billett og markedsføring: Ida Kvithammer
ida.kvithammer@olavsfest.no
(+47) 944 25 246

Booking, family program:
Liv Inger Grefstad
liv-inger.grefstad@olavsfest.no
(+47 922 59 896)

The board

CHAIRMAN: Arild Kalkvik, director of Trondheim Kino

arild@trondheimkino.no // 
(+47) 917 84 801 

DEPUTY CHAIRPERSON: Kristin Jørstad (NTNU)

Ragnhild Jepsen, domprost
Harald Stanghelle, journalist og redaktør
Steinar Larsen, daglig leder for Trondheimsolistene
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Sofie Rosten Løvdahl , representant Trondheim Kommune

- KUNST OG KULTUR SOM GJØR VÅR FORESTILLINGSVERDEN STØRRE.