Contact

Adresse

Olavsfestdagene i Trondheim

Munkegata 2
7013 Trondheim
Phone

Phone

(+47) 73 84 14 50
Send melding

Message

Send us a message, and we will get in touch with you.
Kontaktskjema
reCAPTCHA

Press and accreditation

Som presse kan du søke om akkreditering til Olavsfest.

Søk om presseakkreditering her – OBS, nye retningslinjer for 2020

Press contact: Vegard Enlid
vegard.enlid@olavsfest.no // (+47) 951 98 728

Festival staff

Director :Petter Myhr
petter.myhr@olavsfest.no
(+47) 480 49 176

Head of events: Joakim Weibull
joakim.weibull@olavsfest.no
(+47) 412 88 411

Head of economy and administration: Sigrid Sørflakne
sigrid.sorflakne@olavsfest.no
(+47) 957 76 310

Head of communications: Vegard Enlid
vegard.enlid@olavsfest.no
(+47) 951 98 728

First secretary: Marit Guttormsen
marit.guttormsen@olavsfest.no
(+47) 917 50 911

Sponsors, tickets and marketing: Ida Kvithammer
ida.kvithammer@olavsfest.no
(+47) 944 25 246

Booking, family program:
Liv Inger Grefstad
liv-inger.grefstad@olavsfest.no
(+47 922 59 896)

Booking, classical program: Øyvind Gimse
oyvind.gimse@olavsfest.no
(+47) 915 44 509

Volunteer coordinator: Christina Ludvigsen
frivillig@olavsfest.no // (+47) 995 48 130

Project manager, Olav's Market : Sølvi Rotås Stokkeland
solvi.stokkeland@olavsfest.no // (+47) 975 26 532

Producer, Olav's Market: Ola Rønning
ola.ronning@olavsfest.no // (+47) 977 29 343

The board

CHAIRMAN: Arild Kalkvik, director of Trondheim Kino

arild@trondheimkino.no // 
(+47) 917 84 801 

DEPUTY CHAIRPERSON: Kristin Jørstad (NTNU)

Ragnhild Jepsen, domprost
Steinar Larsen, daglig leder for Trondheimsolistene
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Sofie Rosten Løvdahl , representant Trondheim Kommune